Otestujte elektrokolo VOICE s pohonem BOSCH

Vychutnejte si jedinečný zážitek z jízdy...

Olomouc | Pardubice | Nové Město nad Metují

Proč testovat?

Zalíbilo se vám elektrokolo z letáku nebo obrázku v nějakém e-shopu a jste rozhodnuti si ho koupit? STOP! Neudělejte chybu. Váš nový elektro-společník vám musí sloužit roky a jeho kvalita musí být zárukou vaší bezpečnosti. A v neposlední řadě do něj investujete nemalé peníze. Investujte je s rozmyslem.

Dáváme vám jedinečnou možnost přijít si k nám elektrokolo vyzkoušet na celý 1 den a prokonzultovat vše, co byste před koupí měli vědět. U nás ve VOICE BIKE vám pomůžeme vybrat elektrokolo „na míru“, které vám bude sedět, a podniknete na něm spoustu kilometrů komfortních jízd. Poradíme vám s výběrem pohonné jednotky BOSCH a na základě vašich individuálních požadavků zajistíme i spoustu dalších věcí - jsme totiž nejen výrobci kvalitních kol, ale hlavně nadšenci, pro které je vždy na prvním místě zákazník...

0
let zkušeností
0
elektrokol skladem
0
najetých km
0
zlomeniny

O nás

Jsme firma z Olomouce a zabýváme se výrobou a následnou distribucí jízdních kol vlastní značky VOICE. Zároveň dovážíme kvalitní velosoučástky a doplňky pro cyklistiku. Své zkušenosti čerpáme z letité praxe výroby jízdních kol, jíž se zabýváme už od roku 1990.

Aleš Hrdlička
Aleš Hrdlička
Zakladatel VOICE BIKE

Rezervace

Chcete si elektrokolo vypůjčit a vyzkoušet si ho? Rádi vám vyhovíme – elektrokolo zapůjčíme na celý 1 den za pouhých 500 Kč. Jediné, co musíte udělat, je složit vratnou kauci 5 000 Kč.

Elektrokola VOICE půjčujeme hned ve třech městech - v Olomouci, Pardubicích a Novém Městě nad Metují.

Vyberte si, kam to máte blíž!


Olomouc

Nebo rovnou zavolejte!

603 893 325 nebo 731 449 995

Vyberte si termín, který vám bude pro testování elektrokola nejvíce vyhovovat. Jsme tu pro vás ve všední dny a po domluvě i o víkendech. Budeme se vám snažit vyjít maximálně vstříc!

Pardubice

Pro rezervaci volejte nebo pište:

+420 466 512 512

velo.blazek@post.cz

Nové Město nad Metují

Pro rezervaci volejte nebo pište:

+420 491 471 338

obchod@librakola.cz

Kontakt

VOICE BIKE s.r.o.

Selské nám. 41/58

779 00 Olomouc

+420 603 893 325

info@voicebike.cz

E-shop